| Nom De Marque: | HSTECH |
| Numéro De Modèle: | HS-SF300 |
| Nombre De Pièces: | 1 pièce |
| Prix: | negotiable |
| Conditions De Paiement: | T/T |
| Capacité à Fournir: | 30 pièces/mois |
| Specification | Value |
|---|---|
| Axis traveling distance | 300*250*200 |
| Locking product size | 240*250 |
| Driven method | Servo Motor |
| Positioning accuracy | ±0.03mm |
| Screw feeding method | Suction type (or air blowing type) |
| Locked time | 1.5-3S |
| Power supply voltage | AC220V |
| Power | 1200W |
| Compressed Air Supply | 0.4-0.6MPA |
| Total weight | 200KG |
| Electric screwdriver quantity | 1 |